Alpina

Produkcia: Nemecko

Webové stránky: www.alpina-farben.ru

1 hviezdička2 Hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek 4,33 / 3

Úspešnosť značky Alpina je založená na vynáleze prvého studeného vo vode rozpustného atramentu s názvom Alpinaweiss, ktorý v nemčine znamená „vysokohorskú belosť“. V roku 1909 Dr. Murjan zaregistroval Alpinaweiss ako samostatnú ochrannú známku. Od tejto chvíle až do dnešného dňa je spoločnosť Alpinaweiss zastúpená v západnej Európe ako hlavný líder v oblasti komodít.

Alpina prvýkrát vstúpila na ruský trh v roku 2004. Výhradným dodávateľom materiálov Alpina na územie Ruskej federácie je spoločnosť Kaparol LLC. Produkty Alpina sa doteraz do ruského spotrebiteľa zamilovali. Alpina ponúka výrobky „pre všetky príležitosti“: základné nátery, tmely, omietky, farby na disperziu vody, emaily, laky, blankyt, dekoratívne materiály - všetko, čo môže majiteľ domu potrebovať na aktualizáciu bytu alebo vidieckeho domu.

Vďaka efektívnemu distribučnému systému sa produkty Alpina dajú ľahko nájsť v mnohých ruských maloobchodných predajniach. Široká škála Alpina vám umožňuje vždy nájsť optimálne riešenie špecifického problému akejkoľvek zložitosti a vyhnúť sa zbytočným plytvaniu peniazmi, námahou a časom. Alpina je nielen skvelý produkt, ale aj moderná služba.

Veľké maloobchodné predajne sú vždy vybavené tónovacími strojmi Alpina ColorMix, pomocou ktorých je možné farby Alpina hneď pri nákupe tónovať v ľubovoľnej požadovanej farbe. Profesionálni konzultanti vám pomôžu s výberom farby, farby a textúry. Rôznorodosť dekoratívnych materiálov Alpina Effekt odráža moderné trendy v dizajne interiéru. Na základe dostupných vzoriek dekoratívnych povlakov môžete ľahko určiť, ktoré výrobky potrebujete, a svoju obľúbenú vrstvu ľahko reprodukovať doma.

Pridajte komentár

farby

lepidlo

Nástroje