svätožiara

Produkcia: Rusko

Webová stránka: www.empils.ru

1 hviezdička2 Hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek 5,00 / 1

Empils je jedným z popredných ruských výrobcov náterov a najväčší domáci výrobca oxidu zinočnatého (oxid zinočnatý).

Empils má bohaté skúsenosti s výrobou organických a vodných náterových hmôt pre rôzne typy povrchov v rôznych cenových kategóriách pre trh domácich majstrov, ako aj pre priemyselné nátery.

Spoločnosť vyrába dekoratívne nátery na stavebné a opravárenské účely pod značkami NEWTONE, „Halo“, „Titan“, „Rise“, „Country“, „Empils“, PROFIWOOD, „Painted!“. a priemyselné nátery EMPILS Industrial.

Všetky výrobky - univerzálne a špeciálne emaily a nátery, prostriedky na ochranu povrchu, pomocné a príbuzné materiály na stavbu a opravy - sa vyrábajú pomocou moderných priemyselných technológií a spĺňajú súčasné požiadavky na kvalitu, funkčnosť, bezpečnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Produkty Empily sú žiadané zákazníkmi a sú zastúpené vo veľkoobchodnej a maloobchodnej sieti v Rusku, Bielorusku, Ukrajine, Moldavsku, Arménsku, Gruzínsku, Kazachstane, Tadžikistane, Kirgizsku, Turkménsku a Mongolsku.

Výroba oxidu zinočnatého (zinočnatá biela) je uskutočňovaná spoločnosťou Empils-Zinc LLC.

Oxid zinočnatý je surovinová zložka pre rôzne priemyselné odvetvia: pneumatiky, guma, keramika, káble, farmaceutický priemysel.

Výrobky spoločnosti sa vyvážajú na Ukrajinu, Bielorusko, Estónsko, Kazachstan, Uzbekistan, Poľsko, Fínsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Španielsko, Nemecko, Taliansko, Slovinsko, Bulharsko. Kvalitu výrobku potvrdzuje certifikát REACH, ktorý zaručuje jeho súlad s európskymi environmentálnymi normami a umožňuje spoločnosti dovážať oxid zinočnatý do krajín EÚ bez akýchkoľvek obmedzení.

Empils je členom novej priemyselnej únie Spoločenstva.

Bol pridaný jeden komentár
  1. Andrew

    Dobré popoludnie Zaujíma sa o fasádne farby Halo 30 kg. Vo veľkom množstve do mesta Irkutsk.

Pridajte komentár

farby

lepidlo

Nástroje