Pinotex

Produkcia: Holandsko

Webové stránky: www.pinotex.ru

1 hviezdička2 Hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek 3,50 / 2

Pinotex sa už viac ako 55 rokov špecializuje na výrobu ochranných a dekoratívnych produktov na drevené povrchy a konštrukcie.

Nepochybne je jednou z vedúcich spoločností vo svojom odbore. V sortimente sú oleje, vosky, antiseptiká a priméry, ktoré sa berú do úvahy všetky bezpečnostné požiadavky v súlade s európskymi normami kvality.

Impregnácie Pinotex na báze oleja prenikajú hlboko do dreveného materiálu a vytvárajú ochrannú vrstvu, ktorá dokonale chráni pred vlhkosťou. Biele impregnácie môžu byť zafarbené tak, aby vytvorili požadovaný odtieň.

Vosky tiež chránia pred vlhkosťou. Nanášajú sa na povrch tenkou vrstvou a pravidelne aktualizujú povlak. Spotreba vosku Pinotex závisí od tvrdosti a druhu dreva. Výsledný povlak má vodu odpudzujúce a odpudzujúce vlastnosti.

Pinotexové antiseptiká chránia strom pred biologickým poškodením: hnilobou, plesňami, hubami, riasami a červami červami. Môžu byť bezfarebné alebo mať farbu v súlade s typom dreva s rôznymi stupňami priehľadnosti. Priehľadné výrobky zanechávajú viditeľný obraz štruktúry stromu a nepriehľadné antiseptiká pôsobia ako farba.

Pridajte komentár

farby

lepidlo

Nástroje