Tikkurila

Produkcia: Fínsko

Webové stránky: www.tikkurila.ru

1 hviezdička2 Hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek 4,00 / 3

Spoločnosť ikkurila ponúka riešenia na kľúč pre realizáciu rôznych nápadov ktoréhokoľvek spotrebiteľa, profesionála, ktorý používa výrobky na maľovanie priemyselných zariadení a architektonických budov, a spotrebiteľa, ktorý používa výrobky pre svoje vlastné potreby.

Koncern Tikkurila bol založený pred viac ako 150 rokmi, v roku 1862 a dnes je uznávaným lídrom vo svojom odbore.

Výrobky Tikkurila spĺňajú najvyššie štandardy európskej kvality a patria do kategórie prémiových cien. Vo vlastných laboratóriách neustále vyvíjame nové materiály so zlepšenými vlastnosťami a inovatívnymi technológiami na ich výrobu, ktoré sú bezpečné pre životné prostredie a ľudský život.

Katalóg značiek Tikkurila obsahuje akrylové a latexové farby, emaily, laky, oleje a vosky, tmely a špeciálne materiály, ktorým sa pri opravách nedá vyhnúť. Výrobky sú balené v kontajneroch rôznych objemov, každé balenie obsahuje podrobné pokyny krok za krokom, podľa ktorých aj ten, kto nemá opravené vedomosti, sa bude môcť sám vyrovnať s povrchovou úpravou.

V 90. rokoch sa táto fínska spoločnosť stala prvou v Rusku zaoberajúcou sa individuálnym porovnaním farieb. Tikkuril tónovanie výrazne rozširuje paletu, ktorá je k dispozícii, a umožňuje vám ľahko vytvoriť požadovaný odtieň, vhodný pre konkrétny interiérový dizajn a vkus.

Bol pridaný jeden komentár
  1. Arsalan

    Dobré popoludnie Hľadám rýchloschnúci jednozložkový selektívny priemyselný povlak pre vysoko absorpčné solárne kolektory. To by absolútne neodrážalo slnečnú energiu, s vysokou absorpciou, dobrou priľnavosťou a pevným filmom. Ďakujem!

Pridajte komentár

farby

lepidlo

Nástroje