Informácie o projekte

Cieľom projektu je informovať používateľov o farbách, lakoch a ochranných materiáloch. Priemysel farieb a lakov je dôležitým odvetvím národného hospodárstva. Všetky položky, ktoré používame, sú citlivé na vplyvy prostredia a na ich zachovanie je potrebné ich chemické ošetrenie.

Lakovanie je najobľúbenejší spôsob, ako chrániť výrobky pred akýmkoľvek materiálom: kov, drevo, kameň, syntetika.

Účel stvorenia

Naším cieľom je oboznámiť používateľa s rôznymi spôsobmi ochrany materiálov, porozumieť rôznym typom a výrobcom farieb a lakov. Pomôžte pri výbere správneho produktu, ako aj hovorte o správnych metódach nanášania farieb a prípravných prác, ktoré musíte urobiť skôr. Pre odborníkov bude zaujímavé zistiť novinky o trhu v Rusku a zahraničí.

Organizácia adresárov

Portál poskytuje vyhľadávacie služby organizáciám špecializujúcim sa na predaj farieb a lakov a iných ochranných náterov, ako aj poskytovanie služieb pre ich aplikáciu. Každá spoločnosť obsahuje kontaktné informácie, pokyny na cestu autom alebo verejnou dopravou, užívateľské recenzie, popis.

výrobcovia

Prezentované na vašu pozornosť najobľúbenejších výrobcov Laky a ochranné nátery, ktoré dodávajú svoje výrobky do CIS. Môžete získať spätnú väzbu na ne a zoznámiť sa s radom výrobkov.

farby

lepidlo

Nástroje